• Thursday, September 30, 2021

Відмінно працює на виділеному сервері з 253 IPv4 | Підтримка високопродуктивного обладнання 24/7/365

 

Ми пропонуємо некеровані спеціалізовані сервери з гарантованою пропускною здатністю 10 ТБ, 30 ТБ та 200 ТБ, які в першу чергу підходять для програм із високим попитом (VOD, IPTV, Інтернет -радіо, AOD, обмін файлами, VoIP та багато інших).

 

Завдяки нашим новітнім серверним технологіям усі наші клієнти отримують найкращі результати від використання своїх веб -сайтів. Сервери оптимізовані для підвищення продуктивності для роботи з критично важливими бізнес-програмами або веб-сайтами з великою відвідуваністю. Наш широкий асортимент обладнання відповідатиме вашим потребам у хостингу, незалежно від того, створюєте ви невеликий, простий веб -сайт або веб -сайт з великою відвідуваністю.

 

 

Атрибути з Ucartz:

 

· Миттєва доставка сервера.

· Легка інтеграція з вашим додатком.

· Безкоштовна цілодобова підтримка.

· Відсутність довгострокових контрактів.

· Налаштуйте RDNS, SPF, ключі домену самостійно.

 

 

Подивіться на ексклюзивну розпродаж:

 

Процесор: Intel Xeon E3-1240v3
Пам'ять: 16 ГБ DDR3 ECC
Диск: 2 ТБ SATA
Пропускна здатність: 10 ТБ на порт 1 Гбіт / с
Призначення IP: використовується 253 IP
Ціна: $ 440

 

Замовляйте зараз: https://www.ucartz.com/clients/cart.php?a=add&pid=649&currency=1

 

ПОСПІШАЙ! Пропозиція обмежена за часом, скористайтеся цією угодою до її закінчення!

 

 

Виділені сервери Преміум -хостинг для додатків і веб -сайтів забезпечує 99,99% безперебійної роботи, різні варіанти ОС та 24 * 7 технічну підтримку. Наші преміальні виділені сервери пропонують вам ряд доступних серверів із 100% підключенням до Інтернету та підтримкою Premium.

 

Отримайте автономію та повний доступ до свого сервера, розмістивши свої виділені сервери в США, Великобританії, Канаді тощо. Якщо ви хочете знати, як отримати свій виділений сервер, або вам потрібні додаткові конфігурації серверів, зверніться до нашої команди підтримки сьогодні, і вони з радістю допоможуть вам!